Εθνικές Βαθμολογίες 2019 

sample image Δείτε τις εθνικές βαθμολογίες του 2019 περισσότερα

Κανονισμός Διαιτησίας 

sample image *Κανονισμός Διατησίας περισσότερα

Αγωνιστικός Σχεδιασμός & Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2019 

sample image Δείτε αναλυτικά τον Αγωνιστικό Σχεδιασμό & το Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2019περισσότερα

Ε.Φ.Ο.Α - ΕΝΩΣΕΙΣ

                        

     

   

    

ΧΡΗΣΙΜΑ links

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

online ο καιρός & webcams στην Ήπειρο

τρέχουσες συνθήκες με συνεχή 

ανανέωση

κατασκευή ιστοσελίδων

www.porngp.com
Δ' ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Προκήρυξη Διασυλλογικού Πρωταθλήματος Ανδρών - Γυναικών Γ Εθνικής κατηγορίας 2018 της Δ Ένωσης

Ανακοινώθηκε η προκήρυξη της Γ Εθνικής κατηγορίας 2018 της Δ Ένωσης που θα διεξαχθεί στον ΟΑ ΑΡΤΑΣ στις 24 & 25 Νοεμβρίου 2018.

fs δσλ γ εθν δ

5ο Ενωσιακό Πρωτάθλημα Βετεράνων: Κληρώσεις - Πρόγραμμα

Ανακοινώθηκαν από την επιδιαιτήτή των αγώνων τα ταμπλό και το πρόγραμμα του 5ου Ενωσιακού πρωταθλήματος Βετεράνων που θα διεξαχθεί στην Ηγουμενίτσα.

ΑΝΔΡΩΝ 18-45

ΑΝΔΡΩΝ 46+

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Ανακοίνωση: Όποιοι από του αθλητές θέλουν να παίξουν Παρασκεύη και συμφωνούν με τον αντίπαλο μπορούν να επικοινωνήσουν με την Επιδιαιτητή των αγώνων.

Η Επιδιαιτητής 

Αλεξίου Δήμητρα

 

 

Ενωσιακές Βαθμολογίες Βετεράνων 2018 (6/11/18)

Ανακοινώθηκαν οι Ενωσιακές Βαθμολογίες των Βετεράνων μετά και το τουρνουά της Άρτας.

Με αυτές τις βαθμολογίες θα γίνει η κλήρωση για το τουρνουά της Ηγουμενίτσας.

Rankings Men 18-45

Rankings Men 46+

Rankings Women

Τελικά Αποτελέσματα 6ου Ε3 & 6ου Ενωσιακού Προπαιδικου 2018

Με επιτυχία οόκληρώθηκαν το 6ο Ε3 & 6ο Ενωσιακό Προπαιδικό Πρωτάθλημα 2018 που διεξήχθησαν σε  ΓΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ & ΟΑ ΑΡΤΑΣ αντίστοιχα.

Οι πρώτοι νικητές 

ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ:

1ος Καλαντζής Δημήτριος ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

2ος Κατσάνος Ιωάννης ΑΣΑ ΠΑΜΒΩΤΙΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ:

1η Γκαρτζονίκα Ναταλία ΑΚΑΔ ΑΝΤΙΣΦ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2η Παπαβασιλείου Δάλια ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ:

1ος Κατσάνος Νικόλαος ΓΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

2ος Χατζόπουλος Βασίλειος ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ:

1η Παπανίκου Κοραλία ΟΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 

2η Σακαρέλη Ελπινίκη ΟΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΙΤΑΝΗ

ΑΓΟΡΙΑ 14 ΕΤΩΝ:

1ος Γιάννος Ευάγγελος ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

2ος Ντάλιας Χρήστος ΟΑ ΑΡΤΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 ΕΤΩΝ:

1η Σφρίντζερη Ουρανία ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

2η Τζούμπα Ναταλία ΟΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΟΡΙΑ 16 ΕΤΩΝ:

1ος Βλάχος Νεκτάριος ΓΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

2ος  Βουργίδης Γιάννης ΟΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 ΕΤΩΝ:

1η Ιωαννίδη Άρια ΟΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2η Χολέβα Ελένη ΑΣΑ ΠΑΜΒΩΤΙΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΑΓΟΡΙΑ 10

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10

ΑΓΟΡΙΑ 12

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12

ΑΓΟΡΙΑ 14

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14

ΑΓΟΡΙΑ 16

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16