Εθνικές Βαθμολογίες 2017  

sample image Δείτε τις εθνικές βαθμολογίες του 2017 περισσότερα

Δελτία Αθλητών 

sample image *Αρχεία Εγγραφής Αθλητών στην Ε.Φ.Ο.Α περισσότερα

Αγωνιστικός Σχεδιασμός & Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2017 

sample image Δείτε αναλυτικά τον Αγωνιστικό Σχεδιασμό & το Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2017περισσότερα

Ε.Φ.Ο.Α - ΕΝΩΣΕΙΣ

                        

     

   

    

ΧΡΗΣΙΜΑ links

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

online ο καιρός & webcams στην Ήπειρο

τρέχουσες συνθήκες με συνεχή 

ανανέωση

κατασκευή ιστοσελίδων

www.porngp.com
Δ' ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Τελικά Αποτελέσματα 4ου Ενωσιακού Πρωταθλήματος 2018

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το 4ο Ενωσιακό Πρωτάθλημα 2018 που διεξήχθη στην Ηγουμενίτσα στις 23-24 Ιουνίου και 30/6 -1/7.

Οι δύο πρώτοι νικητές ανα κατηγορία:

ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ

1ος Καλαντζής Δημήτρης ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

2ος Ζήκας Παναγιώτης ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ

1η Παπαβασιλείου Δάλια ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

2η Κλούρα Σταυρούλα ΑΣΑ ΠΑΜΒΩΤΙΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ

1ος Ζούμπας Σωτήρης ΟΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2ος Χατζόπουλος Βασίλης ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

1η Κανδρέλη Στέλα ΑΣΑ ΠΑΜΒΩΤΙΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2η  Κάρρα Αλίσα ΟΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΓΟΡΙΑ 14 ΕΤΩΝ

1ος Γιάννος Ευάγγελος ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

2ος Ζούμπας Σωτήρης ΟΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 ΕΤΩΝ

1η Βελαώρα Γεωργία ΚΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

2η Σφρίντζερη Άννυ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΓΟΡΙΑ 16 ΕΤΩΝ

1ος Γεωργόπουλος Φίλιππος ΟΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

2ος Σλούμ Ράφαελ ΟΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 ΕΤΩΝ

1η Ιωαννίδη Άρια ΟΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2η Σίμου Ράνια ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Αναλυτικά τα αποτελεσματα:

ΟΜΙΛΟΙ ΑΓΟΡΙΑ 10

ΟΜΙΛΟΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10

Κ.Τ ΑΓΟΡΙΑ 10

Κ.Τ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10

ΑΓΟΡΙΑ 12

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12

ΑΓΟΡΙΑ 14

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14

ΑΓΟΡΙΑ 16

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16

a10 k10

a12 k12

a14 k14

a16 k16

2o Open Ενωσιακό (βετεράνων) Πρωτάθλημα: Ταμπλό και Πρόγραμμα Αγώνων

live ενημέρωση αγώνων και προγράμματος

 

Ανακοινώθηκαν από την οργανωτική επιτροπή των αγώνων τα ταμπλό και το πρόγραμμα του 2ου Open Ενωσιακού Πρωταθλήματος που θα δειξαχθεί στο Θεσπρωτικό από 29 Ιουνίου έως 8 Ιουλίου 2018

ΑΝΔΡΩΝ 18-45

ΑΝΔΡΩΝ 46+

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ

* Παρακαλούμε για την τήρηση του προγράμματος για την ομαλή διεξαγωγή του πρωταθλήματος.Για οποιαδήποτε αλλαγή στις ώρες μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Δ ΕΝΩΣΗ στο 2683 0 24096 καθημερινά από 08:00 - 15:30

Ενωσιακές Βαθμολογίες Βετεράνων Δ΄ Ένωσης 25.6.18

Ανακοινώθηκαν οι Ενωσιακές βαθμολογίες των βετεράνων όπως προέκυψαν μετά το τουρνουά των Ιωαννίνων.

Βαθμολογία Ανδρών 18-45

Βαθμολογία Ανδρών 46+

Βαθμολογία Γυναικών

*Διευκρινίζεται ότι τα τουρνουά παραμένουν στη βαθμολογία για 52 εβδομάδες.Μετά την 52η εβδομάδα από την ημερομηνία έναρξης το τουρνουά αφαιρείται από την βαθμολογία.

 

Ε3 25ης Εβδομάδας - sign in

Για να δείτε τις ώρες του sign in της 25ης εβδομάδας πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο:

ε3 25η δ sign in